Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

#1 Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na niemiecki rynek. Mam już przetłumaczoną stronę WWW i czas zastanowić się nad reklamą w tamtejszej wyszukiwarce. Mam sporo pytań związanych z tym tematem. Pierwsze to czy ciężko jest wypromować stronę internetową na słowa kluczowe tego typu: Konferenzmöbel oraz im zbliżone? Jaki czas jest potrzebny na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza sprawa, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tą formę reklamy? Nie mam ochoty wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie potrzebuje oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypozycjonować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które siedzą w tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

#2 Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Cześć. Dobrze, że samemu nie chcesz promować strony internetowej. Takich osób, wbrew pozorom jest bardzo dużo i sądzą, iż po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie niezbędny aby wypozycjonować stronę na tego typu słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około sześciu miesięcy poczekać. Wszystko zależy od umiejętności agencji SEO, która podejmie się pozycjonowania strony. W tej dziedzinie pośpiech tylko zaszkodzi. Jeśli chodzi o trudność to są to niełatwe frazy. Ale można je wypozycjonować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek rzędu kliku tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości