Dziwne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce


Wiadomość
Autor
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Dziwne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

#1 Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Witam, posiadam drobny problem z promowaną przez mnie stroną WWW. Od pewnego czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona promowana na dużą liczbę haseł w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na samej górze wyników, a następnego dnia o 30 pozycji niżej. Do strony codziennie pozyskuje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Dlatego nie wiem co jestem w stanie z tym zrobić. Dla pozostałych słów kluczowych nie mam tego rodzaju problemu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Niecodzienne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

#2 Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Dzień dobry. Dobrze, że podałeś adres strony i kłopotliwą frazę. Będzie prościej coś doradzić. Po pierwsze zdobywasz linki do domeny, ale nie wiem czy zauważyłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki posiadają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje strony mogą również skakać z innej przyczynny. Algorytm raz zlicza nieistniejące odnośniki, a raz nie. Jeśli pragniesz ustabilizować pozycję to skup się na pozyskiwaniu bardziej stabilnych linków. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Dlatego tego rodzaju odnośniki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Inne aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również tworzyć dużą liczbę odnośników, co przekłada się na ciągłe roszady w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości