Jak można poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak można poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

#1 Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:08

Cześć od jakiegoś czasu zajmuje się marketingiem swojej strony WWW, niestety nie mogę wbić strony do pierwszej dziesiątki wyników. Buduję cały czas odnośniki do promowanej strony WWW. Przeważnie około 40 sztuk dziennie. Staram się też udzielać na forach związanych z moją branżą. Niestety to nic nie zmienia i od kilku miesięcy nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Nadmienię też, że posiadam unikalną treść na każdej z moich podstron. W czym może być kłopot? Proszę o radę.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to większy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby leżącej. Podnośniki pacjenta, które oferuje nasza wypożyczalnia ułatwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, zwiększona mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed wypadkami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Podnośniki pacjenta zostały stworzone do nieuciążliwego i nie wymagającego siły przemieszczania oraz przewozu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, podnośnik pacjenta przemieszcza się bez konieczności nieustannego podpięcia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie renomowane podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/06/22/czy-mozna-wydrukowac-okreslone-modele-anatomiczne-w-pokoju-na-drukarce-3d.

Podnośnik pacjenta dla niepełnosprawnych jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Nieustanne przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców a, także urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego gwarantuje ulgę oraz ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego zapewnia choremu znacznie większe bezpieczeństwo niż w czasie samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności oraz opieki, które umożliwia: komfortową kąpiel bez barier, łatwe opuszczanie i podnoszenie osób chorych, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, są dopasowane do standardowych wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, jak i opiekunowi. Idealnie nadaje się zarówno w domu, jak i do różnego rodzaju instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne typy podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Jak poprawić pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

#2 Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:22

Cześć. Dobrze, że podałeś adres strony. Ułatwi to bardzo analizę profilu linków i przyczynę braku zakładanych przez ciebie pozycji. Z tego co zaserwowałem na twojej stronie, to jest parę niedociągnięć na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak odpowiedniej długości treści. Także przydałoby się dać niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Następnie jeśli chodzi o budowane przez ciebie odnośniki - są marnej jakości. Miejsca, gdzie budujesz linki są bardzo zaspamowane i wartość takiego linka jest równa 0. Stąd posiadasz tego typu kłopoty z wejściem do pierwszej 10 wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest ciężko umieścić odnośnik do strony. Wówczas niewiele takich odnośników ma większą moc, niż 100 odnośników, które teraz tworzysz. Spróbuj tego co napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość