Pozycjonowanie na lokalne słowa kluczowe czy jest dobrym pomysłem?


Wiadomość
Autor
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Pozycjonowanie na lokalne słowa kluczowe czy jest dobrym pomysłem?

#1 Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:18

Cześć. Mam pytanie dotyczące reklamy witryny WWW w wyszukiwarce. Prowadzę niewielki biznes związany z obróbką CNC. I pragnę zainwestować trochę w promocje swojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu domeny na lokalne słowa kluczowe. Podaje link do posiadanej strony, żeby umożliwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Bardzo proszę o wypowiedź osób, które znają się na pozycjonowaniu strony. Jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony na lokalne hasła w stolicy i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:43

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

#2 Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:45

Dzień dobry. Na początku napiszę, że posiadasz dobrze wykonaną i zoptymalizowaną stronę WWW. Wiec z pozycjonowaniem jej w Internecie nie powinno być najmniejszych kłopotów. Tak, więc możesz śmiało szukać agencji SEO, która będzie wykonywała dla ciebie pozycjonowanie. Natomiast jeśli chodzi o wybór słów kluczowych to są dwie szkoły. Jedni twierdzą, że lepiej wybierać frazy globalne. Faktem jest, iż generują więcej wejść na stronę. Ale czy są one lepszym wyborem. W twoim przypadku - nie. Nie potrzebujesz zapytań firm z drugiego krańca Polski. Tak, więc jak najbardziej skłaniałbym się ku pozycjonowaniu na frazy + miasto. Za takim rozwiązaniem także przemawia cena za usługę. Będzie ona zdecydowanie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość