Jak konkurencja to robi?


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak konkurencja to robi?

#1 Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:17

Część, jestem właścicielem firmy która zajmuje się montażem anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Niedawno przebudowałem stronę na bardziej profesjonalną. Natomiast zastanawia mnie kwestia - jak inne firmy na słowo kluczowe instalacje antenowe Warszawa są na szczycie wyników wyszukiwarki? Czytałem o pozycjonowaniu strony WWW, natomiast sporo osób mówi iż najważniejsza jest treść na stronie. A budowanie nienaturalnych linków może zaszkodzić stronie WWW. Dlatego dałem swoją stronę wyłącznie do kilku najlepszych katalogów oraz stworzyłem profil na FB. Niestety nie można znaleźć mojej strony w wyszukiwarce. Co robię źle?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

#2 Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Witaj. Po pierwsze Internet nie jest odpowiednim miejscem do pozyskiwania informacji na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim więcej nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość osób zdobywa wiedzę podczas testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże profity dla agencji SEO. Tak, więc będzie Ci trudno samemu to zrobić. Z pewnością tylko treścią nie wypromujesz strony. Kilka linków - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli inne strony posiadają ich setki. Tak, więc musisz zacząć ich tworzyć o wiele więcej. Jest wiele portali gdzie jesteś w stanie dodać odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od forów tematycznych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości