Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?

#1 Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:21

Część. Niedawno przeprowadziłem się do własnego domu. Jak można się domyślić nie wszystko jest jeszcze dokończone. Zostały napędy do bram oraz podobne historie. Rozmyślam również nad zamontowanie wideodomofonu do furtki. Nie mam pojęcia tylko czy jest to jeszcze sensowne w obecnych czasach oraz czy sprawdzi się to na działce z budynkiem mieszkalnym. Proszę o wypowiedź w tej materii specjalistów jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?

#2 Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:49

Witam kolegę. Nie mam pojęcia skąd pomysł, iż wideodomofon nie nadaje się do domu jednorodzinnego. Wręcz przeciwnie - jest to idealne rozwiązanie, które umożliwia bez wyjścia z budynku na sprawdzenie, kto do nas chce się dostać. Garść niezbędnych informacji przeczytasz tu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest wiele rozwiązań, które dają możliwość na dostosowanie systemu do twych potrzeb. Na rynku są wideodomofony bezprzewodowe, które umożliwiają montaż wideodomofonu w sytuacji, kiedy budowlańcy zapomnieli zostawić przewodów pod domofon. Występują również modele, które przekazują obraz doskonale po zmroku. Można wideodomofon zintegrować z systemem alarmowym oraz inną automatyką w budynku. Wszystko zależy jaki masz na to budżet.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości