Potrzebuje rzetelnej firmy do położenia dachu


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebuje rzetelnej firmy do położenia dachu

#1 Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:46

Witam. Niedawno gadałem z sąsiadem, który buduje się obok mnie. Mocno mnie nastraszył jeśli chodzi o dekarzy. On szukał dekarzy ponad rok czasu. Źle wykonany dach to wg jego wypowiedzi spory kłopot i problemy z grzybem. Nie znam się na tym - dlatego czy mogę poznać wasze zdanie w tej materii.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Poszukuje fachowej ekipy dekarzy do położenia dachu

#2 Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:00

Cześć. To cię kolega nieźle nastraszył. Jeśli chodzi o kładzenie dachu to sprawa jest identyczna jak pozostałe prace budowlane w domu. Rzetelni dekarze to brak kłopotów, słabi dekarze to masa problemów. Poszukiwania sugeruję rozpocząć od tego rodzaju serwisów internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=236 - tam masz wizytówki firm, które świadczą usługi dekarskie. Wybierasz tych wykonawców, którzy posiadają najwięcej dobrych opinii i zaczynasz z nimi rozmowy. Później zapraszasz najlepszych dekarzy na miejsce prac budowlanych. Robią kosztorys, a ty porównujesz oferty. Zawsze trzeba wziąć pod uwagę sposób dyskusji z fachowcem. Jeśli nie mamy problemów z komunikacją to powinno się wziąć pod uwagę taką ofertę. Unikajmy fachowców, którzy nie wiedzą jak mają odpowiedzieć na nasze pytania. Zazwyczaj się nie znają na swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości