Nietypowa łazienka ze spadami w domu


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Nietypowa łazienka ze spadami w domu

#1 Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Dzień dobry Państwu. Posiadam dość duży kłopot, który związany jest z moją łazienką na poddaszu. Dokładnie mówiąc chodzi o kabinę prysznicową. Muszę umieścić ją w rogu łazienki. Kłopotem są spady dachu i brak pełnych wysokości w rogach. Czy posiadacie jakieś rozwiązanie, które może być dla mnie pomocne? Sprawdzałem w składach budowlanych i salonach sprzedających akcesoria do łazienek. Efekt mizerny. Zamiast zwykłej kabiny narożnej mogę kupić półokrągłą. Natomiast wtedy stracę sporo przestrzeni w łazience.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:43

Nietypowa łazienka ze spadami na poddaszu

#2 Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:40

O tym, że szkło w łazience prezentuje się niezwykle ładnie, nie trzeba nikogo przekonywać. Dodaje charakteru, daje wrażenie przepychu i przeważnie unowocześnia pomieszczenie. Nierzadko jedynymi elementami szklanymi w łazience są kabina prysznicowa i lustro na wymiar. A warto rozważyć inne rodzaje szkła, co może nie stanowi typowy elementem wyposażenia łazienki, a co nada błogi klimat. Taką zabudową mogą stanowić panele szklane na ścianę. Przeważnie podczas urządzania łazienki wybieramy klasyczną glazurę. Warto zatem pomyśleć o nowoczesnym panelu szklanym, który troszkę odświeży pomieszczenie. Zabudowę tę prosto się zmywa i bez problemu utrzymać ją w czystości. Jeśli mamy wątpliwości, że nasze panele szklane będą kruche, nic bardziej mylnego. Obecnie panel szklane robione są z wysokiej klasy hartowanego szkła, które jest bardzo wytrzymałe na stłuczenia oraz pęknięcia, co pozwala cieszyć się nienagannym wyglądem paneli szklanych przez długie lata. Jeśli posiadamy małe mieszkanie i zależy nam, aby podczas jego aranżacji dobrze je zagospodarować, powinniśmy dogłębnie jakie meble kupić i co, w jaki sposób ustawić. Ważnym elementem każdej aranżacji mieszkania jest kupno i montaż drzwi. Jak chcemy, aby nasze wnętrze było unikalne, możemy zamówić szklane drzwi przesuwne oraz panele szklane. Tego rodzaju system otwierania jest bardzo wygodny. Dlaczego ten typ drzwi szklanych jest idealny do niewielkiego mieszkania? — Po pierwsze szkło rozprasza światło, co umożliwia uzyskać efekt powiększenia wybranego miejsca, poza tym drzwi otwierane w systemie przesuwnym zabierają mniej miejsca niż drzwi otwierane na oścież. Dodatkowo się nie zacinają i łatwo się z nich korzysta. Jeszcze jednym, ważnym atutem jest wygląd. Szkło pasuje do wielu aranżacji, czyniąc pomieszczenie bardziej ciekawym i nowoczesnym. Wybór szklanych drzwi przesuwnych jest bardzo duży, zatem z pewnością będziemy wstanie nabyć takie, jakie sobie wymarzymy. Szkło w kuchni wygląda zawsze bardzo efektownie. Nadają przestronność, nowoczesność i grację. A przecież w kuchni spędzamy statystycznie najwięcej czasu w ciągu całej doby! Szkło utożsamia przepych, wytworną elegancję. Jeśli zatem pragniemy, aby nasza kuchnia otrzymała takie właśnie cechy, warto pomyśleć o jakimś szklanym dodatku, np. o obrazach na ścianę wykonanych z takiego tworzywa. To, co się na nich znajdzie zależeć będzie od naszej wyobraźni. Może to być piękny pejzaż, zdjęcie rodzinne, ulubionego zwierzątka. Kolorystyka paneli szklanych także jest do wyboru. Cześć, miałem podobny problem i byłem zmuszony zdecydować się na kabinę półokrągłą. Nie miałem pojęcia wtedy, że są takie ekipy jak tu, które budują kabiny pod natryski prysznicowe na zlecony wymiar.
Tak, więc sprawdź sobie ofertę tej firmy. Jesteś wstanie znaleźć podobne firmy w twoim mieście. Ja żałuję, że kupiłem kabinę półokrągłą. Jest za mała. Jak będę robił remont to na pewno założę kabinę prysznicową na wymiar. Wtedy zamówię sobie dużą, która pomieści spokojnie 2 osoby.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Niestandardowa łazienka ze skosami w domu

#3 Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 11:47

Cześć, ja właśnie zamówiłem tego rodzaju kabinę jak na fotografiach. Jestem bardzo zadowolony z niej. Jakość wykonania o wiele lepsza niż w dostępnych w sklepach.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości