Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj


Wiadomość
Autor
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

#1 Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:29

Witajcie, poszukuje sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w Olsztynie. Podzwoniłem do paru, ale ceny są z kosmosu. Od 200 do 400 złotych za udrożnienie przewodu kominowego. Jak spytałem skąd taka różnica w cenie to usłyszałem, że wszystko jest zależne od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Potrzebuje dobrego kominiarza

#2 Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie mam pojęcia gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to już rozbój w biały dzień. 300 zł za wyczyszczenie przewodu kominowego to jakiś ponury żart. Ile kominiarzowi to zajmie? U mnie w domu jak czyści dwa przewody kominowe i wypisuje protokół to zajmuje mu niecałą godzinę. Inkasuje za to 150 złotych. Jak nie możesz znaleźć odpowiedniego kominiarza to zajrzyj tutaj: https://biozamrazarki.pl/?p=58 - na pewno znajdziesz odpowiedniego fachowca. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam firm do rozmaitych robót przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tej strony. Oczywiście zawsze przed wyborem przeczytam komentarze o wybranych wykonawcy.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości