Strona 1 z 1

Sprawdzony lekarz czterolatki z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 12:12
autor: mariusznowak
Witajcie, poszukuje lekarza z Zielonej Góry oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia w mojej opinii jest tam nieskuteczny. Tak, więc potrzebuje dobrego pediatry, który szybko postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz czterolatki z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 13:09
autor: krzysiekfila
Cześć. Miałem podobny problem co ty z dzieckiem. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. Znalazłem taką stronę: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i podzwoniłem do kilku lekarzy. Nie było problemu z umówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i bez problemów. Odmienne podejście do małego pacjenta. Najistotniejsze, iż lekarz miał pojęcie jaki antybiotyk podać i dziecko potem już mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie samo podawanie antybiotyków.

podobne tematy:

Dobry lekarz do dziecka w Zielonej Górze

: 19 maja 2016, 11:46
autor: maxkolonko
Racja, u nas w przychodni to tylko są w stanie recepty przepisywać. Na okrągło te same antybiotyki. A jak już jest coś poważniejszego to nie wiedzą co robić. Taka medycyna w naszym kraju panuje. A prywatnie to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: