Jak wyłonić najlepsze alarmy do mieszkania?


Wiadomość
Autor
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak wyłonić najlepsze alarmy do mieszkania?

#1 Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 12:34

Witam. Urządzam właśnie swoje pierwsze mieszkanie. Jestem na etapie doboru mebli itd. Jednak cały czas chodzi mi po głowie zainstalowanie alarmu. Nie wiem jednakże czy to ma sens. Otóż mieszkanie usytuowane jest na parterze stąd moje obawy i ochota zabezpieczenia. Mam ogromny taras, jaki bez problemu jest dostępny dla ewentualnych włamywaczy. Poza tym często wyjeżdżam i okazjonalnie bywam w domu, wobec tego również martwię się o swoje mieszkanko. Czy alarm jest, więc idealnym rozwiązaniem? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak wybrać alarmy do mieszkania?

#2 Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 12:42

Dzień dobry. Ja również posiadam mieszkanie znajdujące się na najniższej kondygnacji. Poszukiwane przeze mnie rozwiązania w postaci rolet i przeróżnych zabezpieczeń nie satysfakcjonowały mnie w pełni, więc zdecydowałam się na alarm. Aktualnie, gdy nie ma mnie w domu jestem spokojna oraz nie muszę się martwić. Wystarczy wpaść chociażby na alarmy - występują w wielu wersjach, skutkiem tego najprzyzwoiciej poradź się eksperta jaki model sprawdzi się w Twoim wypadku najbardziej. Osobiście jednakże polecam przeznaczenie takiego rozwiązania, bo zwiększa bezpieczeństwo.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości