Strona 1 z 1

Firma, która wykonana meble na wymiar

: 18 maja 2016, 10:40
autor: annasowa90
Witajcie wszyscy. Szukam firmy, która jest w stanie stworzyć zabudowę meblową dobrej jakości na wymiar. Nie potrzebuję ludzi, którzy umieją złożyć tylko nieskomplikowaną szafę. Pragnę otrzymać jakość mebli jak na tej stronie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Od razu widać, że brygada zna się na rzeczy i oferuje dobrej jakości produkty. Ktoś posiada może namiary na takich fachowców?

podobne tematy:

Firma, która wykonana meble na wymiar

: 18 maja 2016, 11:08
autor: henryk1965
A w wyszukiwarce nic nie znalazłeś? Nie wierzę, że w Polsce nie ma takich ekip stolarskich. Wystarczy odpowiednio poszukać. Możesz użyć szukanie grafiką. Wtedy będziesz widział od razu obrazki. Łatwiej trafić na coś konkretnego.

podobne tematy:

Brygada stolarzy, która zrobi zabudowy meblowe na zamówienie

: 19 maja 2016, 11:09
autor: adriansola
Wystarczy, że dobrze poszukasz w wyszukiwarce internetowej. Takiego rodzaju firm jest na pęczki. Powstały także branżowe serwisy internetowe, które posiadają bazy takiego rodzaju firm. Wystarczy odrobinę chęci i znajdziesz interesującą Cię firmę. Tu masz nawet taki serwis internetowy: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie jest dużo przedsiębiorstw, które świadczą usługi stolarskie. Sporo z nich z pewnością robi meble na wymiar.

podobne tematy: