Opieka Niemcy, płace i warunki pracy w Niemczech


Wiadomość
Autor
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Opieka Niemcy, płace i warunki pracy w Niemczech

#1 Postautor: annasowa90 » 24 paź 2016, 12:59

Ciepło witam, często spotkać się można w sieci z ofertami pracy, jakie dotyczą opieki osób w Niemczech. Coraz częściej sama zastanawiam się nad wyjechaniem do Niemiec. Jednak nie wiem czego wolno się spodziewać. Obawiam się trochę wyjazdu za granicę, albowiem nie znam porządnie języka niemieckiego. Niemniej jednak słyszałam niesłychanie dużo korzystnych opinii osób, które korzystały z propozycji pracy jako opieka Niemcy. Rzekomo taka praca ma dużo zalet, jeśli tak, to jakie? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Opieka Niemcy, płace oraz warunki miejsc pracy w Niemczech

#2 Postautor: krzysiekfila » 24 paź 2016, 13:10

Dzień dobry! To prawda, że bardzo często słyszy się o pozytywnych opiniach wyjazdu do Niemiec. Opieka Niemcy: http://betreuerin.com.pl jest tam coraz to bardziej rozwinięta i poszukuje się pracowników - sama miałam szansę pracować przez trzy lata, a teraz przygotowuje się do kolejnego wyjazdu. Nie musisz się obawiać niczego, kiedy korzystasz z sprawdzonej agencji. Stale masz możliwość zwrócić się do nich o wsparcie. Praca ta przynosi wiele korzyści ponieważ możesz pozyskać doświadczenie, poznać zupełnie inne miejsca, a w szczególe nauczyć się języka. W wolnym czasie masz prawo także pozwiedzać. Jeśli zdecydujesz się to przekonasz się o tym sama.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości