Czy jest warto zamawiać takiego rodzaju meble do firmy?


Wiadomość
Autor
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy jest warto zamawiać takiego rodzaju meble do firmy?

#1 Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:47

Cześć, przedsiębiorstwo zwiększa zatrudnienie i w najbliższej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do innego biura. Ogólnie wiadomo, iż takie lokale są praktycznie w stanie zbliżonym do surowego i trzeba je całkowicie urządzić. Dlatego moje pytanie czy opłaca się inwestować w takie meble: Obrazek - wyglądają doskonale na fotkach. Lecz koszt ich zakupu jest dość wygórowany i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś korzyść dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest bardzo ważny, ale czy meble najwyższej klasy aż tak zwiększają efektywność zatrudnionych osób i wpływają na podejmowanie decyzji przez potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy jest warto kupować takie meble do biura?

#2 Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:55

Dzień dobry, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wystrój lokalu firmowego jest bardzo ważny, ale musi być dopasowany do portfela waszych klientów. Jeśli współpracujecie z małymi przedsiębiorstwami to przepych w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą tkwili w przekonaniu, że jesteście drogą firmą i będą poszukiwać usług u konkurencyjnych podmiotów gospodarczych. Ich zachowanie ma logiczne przesłanki, dlatego że wydatki na tego rodzaju meble przeniesiecie na swoich kontrahentów. W sytuacji, w której kooperujecie z dużymi podmiotami gospodarczymi, gdzie potrzebny jest komfortowy wygląd biura, aby was traktowali jako poważnego partnera to jak najbardziej warto zainwestować w tego rodzaju meble. Tak jak już pisałem. Wszystko zależy od grupy docelowej.

podobne tematy:


Wróć do „Wasze opinie na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości